FGJ.2B.310.CYPD99
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGJ.2B.310.CYPD99
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGJ.2B.310.CYPD99.pdf
  • Pranešimas
FGJ.2B.310.CYPD99 specifikacijos
Dalies numeris FGJ.2B.310.CYPD99 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5049 pcs Duomenų lapas FGJ.2B.310.CYPD99.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 310 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 8A
Kontaktinė medžiaga Bronze Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 59.0µin (1.50µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm)