FGJ.2B.306.CYMD92
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGJ.2B.306.CYMD92
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGJ.2B.306.CYMD92.pdf
  • Pranešimas
FGJ.2B.306.CYMD92 specifikacijos
Dalies numeris FGJ.2B.306.CYMD92 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4273 pcs Duomenų lapas FGJ.2B.306.CYMD92.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 306 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 6
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 12A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome