FGJ.2B.303.CYMD82Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGJ.2B.303.CYMD82Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGJ.2B.303.CYMD82Z.pdf
  • Pranešimas
FGJ.2B.303.CYMD82Z specifikacijos
Dalies numeris FGJ.2B.303.CYMD82Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4511 pcs Duomenų lapas FGJ.2B.303.CYMD82Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 303 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 3
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 17A
Kontaktinė medžiaga Bronze Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 59.0µin (1.50µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)