FGJ.1B.308.CLLD62Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGJ.1B.308.CLLD62Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FGJ.1B.308.CLLD62Z.pdf
  • Pranešimas
FGJ.1B.308.CLLD62Z specifikacijos
Dalies numeris FGJ.1B.308.CLLD62Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5495 pcs Duomenų lapas FGJ.1B.308.CLLD62Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 308 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 8
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 5A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome