FGJ.1B.307.CLLD42Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGJ.1B.307.CLLD42Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 7POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FGJ.1B.307.CLLD42Z.pdf
  • Pranešimas
FGJ.1B.307.CLLD42Z specifikacijos
Dalies numeris FGJ.1B.307.CLLD42Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 7POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5478 pcs Duomenų lapas FGJ.1B.307.CLLD42Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 307 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 7
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 7 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome