FGJ.1B.304.CLLD42Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGJ.1B.304.CLLD42Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
FGJ.1B.304.CLLD42Z specifikacijos
Dalies numeris FGJ.1B.304.CLLD42Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4592 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 304 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 4
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 10A
Kontaktinė medžiaga Bronze Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 59.0µin (1.50µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm)
Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FGJ.1B.303.CLMZ
FGJ.1B.303.CLMZ
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 4442 pcs
parsisiųsti: FGJ.1B.303.CLMZ.pdf
RFQ
FGJ.1B.304.CLLD42
FGJ.1B.304.CLLD42
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP