FGG.4B.340.CNAD16
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.4B.340.CNAD16
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 40POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FGG.4B.340.CNAD16.pdf
  • Pranešimas
FGG.4B.340.CNAD16 specifikacijos
Dalies numeris FGG.4B.340.CNAD16 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 40POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4791 pcs Duomenų lapas FGG.4B.340.CNAD16.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 340 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 4B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 40
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-2
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 40 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 2A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.594" ~ 0.630" (15.10mm ~ 16.00mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome