FGG.4B.324.CNAD12
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.4B.324.CNAD12
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FGG.4B.324.CNAD12.pdf
  • Pranešimas
FGG.4B.324.CNAD12 specifikacijos
Dalies numeris FGG.4B.324.CNAD12 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5729 pcs Duomenų lapas FGG.4B.324.CNAD12.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 324 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 4B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 24
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-2
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.417" ~ 0.472" (10.60mm ~ 12.00mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FGG.4B.324.CLCM92
FGG.4B.324.CLCM92
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 5512 pcs
parsisiųsti: FGG.4B.324.CLCM92.pdf
RFQ
FGG.4B.324.CNAD12Z
FGG.4B.324.CNAD12Z
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP