FGG.3P.314.PLYD75A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.3P.314.PLYD75A
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.3P.314.PLYD75A.pdf
  • Pranešimas
FGG.3P.314.PLYD75A specifikacijos
Dalies numeris FGG.3P.314.PLYD75A Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4521 pcs Duomenų lapas FGG.3P.314.PLYD75A.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 314 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 3P
Pakuotė Bulk Orientacija Keyed
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 15 (14 + PE)
Dabartinis įvertinimas 4A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Blue, Gray
Kabelių atidarymas 0.264" ~ 0.295" (6.70mm ~ 7.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Polysulfone (PSU)