FGG.3P.310.NLWD95N
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.3P.310.NLWD95N
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN INLINE PLUG
Duomenų lapai: FGG.3P.310.NLWD95N.pdf
  • Pranešimas
FGG.3P.310.NLWD95N specifikacijos
Dalies numeris FGG.3P.310.NLWD95N Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN INLINE PLUG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5717 pcs Duomenų lapas FGG.3P.310.NLWD95N.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 310 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 3P
Pakuotė Bulk Orientacija Keyed
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 11 (10 + PE)
Dabartinis įvertinimas 5A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.339" ~ 0.374" (8.60mm ~ 9.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Polysulfone (PSU)