FGG.3P.306.NLWD75A
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.3P.306.NLWD75A
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN INLINE PLUG
Duomenų lapai: FGG.3P.306.NLWD75A.pdf
  • Pranešimas
FGG.3P.306.NLWD75A specifikacijos
Dalies numeris FGG.3P.306.NLWD75A Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN INLINE PLUG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5642 pcs Duomenų lapas FGG.3P.306.NLWD75A.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 306 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 3P
Pakuotė Bulk Orientacija Keyed
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 7 (6 + PE)
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo IP61 - Dust Tight funkcijos Backshell, Ground
Dabartinis įvertinimas 6A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black, Blue
Kabelių atidarymas 0.264" ~ 0.295" (6.70mm ~ 7.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Polysulfone (PSU)