FGG.3K.330.CNAK15
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.3K.330.CNAK15
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FGG.3K.330.CNAK15.pdf
  • Pranešimas
FGG.3K.330.CNAK15 specifikacijos
Dalies numeris FGG.3K.330.CNAK15 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4006 pcs Duomenų lapas FGG.3K.330.CNAK15.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 330 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 30
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-2
Apsauga nuo įsilaužimo IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 3.5A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.555" ~ 0.591" (14.10mm ~ 15.00mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome