FGG.3K.316.CLAC95Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.3K.316.CLAC95Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FGG.3K.316.CLAC95Z.pdf
  • Pranešimas
FGG.3K.316.CLAC95Z specifikacijos
Dalies numeris FGG.3K.316.CLAC95Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5876 pcs Duomenų lapas FGG.3K.316.CLAC95Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 316 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 16
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 8A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.358" ~ 0.374" (9.10mm ~ 9.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome