FGG.3K.310.KLAC10Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.3K.310.KLAC10Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG 10POS CABL PIN SLD CUP
Duomenų lapai: FGG.3K.310.KLAC10Z.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 796 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 796 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
FGG.3K.310.KLAC10Z specifikacijos
Dalies numeris FGG.3K.310.KLAC10Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG 10POS CABL PIN SLD CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 796 pcs Duomenų lapas FGG.3K.310.KLAC10Z.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Nutraukimas Solder Cup Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Brass, Black Chrome Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija 3K
RoHS statusas Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas FGG.3K.310.KLAC10Z Didelis skersmuo tiekiamas 310
funkcijos Backshell, Shielded Išplėstas aprašymas 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
apibūdinimas CONN PLUG 10POS CABL PIN SLD CUP Dabartinis įvertinimas 12A