FGG.3K.308.CYBK13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.3K.308.CYBK13
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.3K.308.CYBK13.pdf
  • Pranešimas
FGG.3K.308.CYBK13 specifikacijos
Dalies numeris FGG.3K.308.CYBK13 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5081 pcs Duomenų lapas FGG.3K.308.CYBK13.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 308 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 8
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 13A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.508" ~ 0.531" (12.90mm ~ 13.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome