FGG.3B.709.CJAD62Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.3B.709.CJAD62Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FGG.3B.709.CJAD62Z.pdf
  • Pranešimas
FGG.3B.709.CJAD62Z specifikacijos
Dalies numeris FGG.3B.709.CJAD62Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5527 pcs Duomenų lapas FGG.3B.709.CJAD62Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 709 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 10
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.193" ~ 0.244" (4.90mm ~ 6.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome