FGG.3B.330.CYCM52Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.3B.330.CYCM52Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.3B.330.CYCM52Z.pdf
  • Pranešimas
FGG.3B.330.CYCM52Z specifikacijos
Dalies numeris FGG.3B.330.CYCM52Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4771 pcs Duomenų lapas FGG.3B.330.CYCM52Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 330 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 30
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 3.5A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome