FGG.3B.318.CYCD11
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.3B.318.CYCD11
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.3B.318.CYCD11.pdf
  • Pranešimas
FGG.3B.318.CYCD11 specifikacijos
Dalies numeris FGG.3B.318.CYCD11 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5064 pcs Duomenų lapas FGG.3B.318.CYCD11.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 318 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 18
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FGG.3B.318.CYBD11
FGG.3B.318.CYBD11
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN INLINE PLUG 18PIN CRIMP
Sandelyje: 756 pcs
parsisiųsti: FGG.3B.318.CYBD11.pdf
RFQ
FGG.3B.318.CYCD72
FGG.3B.318.CYCD72
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 5592 pcs
parsisiųsti: FGG.3B.318.CYCD72.pdf
RFQ
FGG.3B.318.CYCD11Z
FGG.3B.318.CYCD11Z