FGG.3B.304.CYCM52Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.3B.304.CYCM52Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.3B.304.CYCM52Z.pdf
  • Pranešimas
FGG.3B.304.CYCM52Z specifikacijos
Dalies numeris FGG.3B.304.CYCM52Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4275 pcs Duomenų lapas FGG.3B.304.CYCM52Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 304 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 4
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 19A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FGG.3B.304.CYCD82
FGG.3B.304.CYCD82
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 4902 pcs
parsisiųsti: FGG.3B.304.CYCD82.pdf
RFQ
FGG.3B.304.CYCM52
FGG.3B.304.CYCM52
Gamintojai: LEMO