FGG.3B.040.CNZD82
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.3B.040.CNZD82
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN HSG PLUG 4POS CBL M-F
Duomenų lapai: FGG.3B.040.CNZD82.pdf
  • Pranešimas
FGG.3B.040.CNZD82 specifikacijos
Dalies numeris FGG.3B.040.CNZD82 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN HSG PLUG 4POS CBL M-F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3989 pcs Duomenų lapas FGG.3B.040.CNZD82.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 040
"Shell" medžiaga Brass "Shell Finish" Chrome
Serija 3B Pakuotė Bulk
Orientacija G Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Pozicijų skaičius 40 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected Apima -
Būsto spalva Silver funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock Išsamus aprašymas 40 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell