FGG.2K.316.KYCC75Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.2K.316.KYCC75Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.2K.316.KYCC75Z.pdf
  • Pranešimas
FGG.2K.316.KYCC75Z specifikacijos
Dalies numeris FGG.2K.316.KYCC75Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5898 pcs Duomenų lapas FGG.2K.316.KYCC75Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 316 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Black Chrome Serija 2K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 16
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 6A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Black Chrome