FGG.2B.318.CYCD72Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.2B.318.CYCD72Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.2B.318.CYCD72Z.pdf
  • Pranešimas
FGG.2B.318.CYCD72Z specifikacijos
Dalies numeris FGG.2B.318.CYCD72Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4694 pcs Duomenų lapas FGG.2B.318.CYCD72Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 318 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 18
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 5.5A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome