FGG.2B.316.CYCD99Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.2B.316.CYCD99Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.2B.316.CYCD99Z.pdf
  • Pranešimas
FGG.2B.316.CYCD99Z specifikacijos
Dalies numeris FGG.2B.316.CYCD99Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4571 pcs Duomenų lapas FGG.2B.316.CYCD99Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 316 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 16
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 6A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome