FGG.2B.314.CYBD82Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.2B.314.CYBD82Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.2B.314.CYBD82Z.pdf
  • Pranešimas
FGG.2B.314.CYBD82Z specifikacijos
Dalies numeris FGG.2B.314.CYBD82Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4003 pcs Duomenų lapas FGG.2B.314.CYBD82Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 314 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 14
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 6.5A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome