FGG.2B.312.EYBD82Y
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.2B.312.EYBD82Y
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.2B.312.EYBD82Y.pdf
  • Pranešimas
FGG.2B.312.EYBD82Y specifikacijos
Dalies numeris FGG.2B.312.EYBD82Y Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5025 pcs Duomenų lapas FGG.2B.312.EYBD82Y.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 312 "Shell" medžiaga -
"Shell Finish" - Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 12
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Backshell medžiaga, dengimas -