FGG.2B.310.CYBD82
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.2B.310.CYBD82
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.2B.310.CYBD82.pdf
  • Pranešimas
FGG.2B.310.CYBD82 specifikacijos
Dalies numeris FGG.2B.310.CYBD82 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4706 pcs Duomenų lapas FGG.2B.310.CYBD82.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 310 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 10
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 8A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome