FGG.2B.305.CLAD99
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.2B.305.CLAD99
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FGG.2B.305.CLAD99.pdf
  • Pranešimas
FGG.2B.305.CLAD99 specifikacijos
Dalies numeris FGG.2B.305.CLAD99 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5726 pcs Duomenų lapas FGG.2B.305.CLAD99.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 305 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 5
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 14A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome