FGG.1K.314.KYCC55Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.1K.314.KYCC55Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.1K.314.KYCC55Z.pdf
  • Pranešimas
FGG.1K.314.KYCC55Z specifikacijos
Dalies numeris FGG.1K.314.KYCC55Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4471 pcs Duomenų lapas FGG.1K.314.KYCC55Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 314 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Black Chrome Serija 1K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 14
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 2A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Black Chrome