FGG.1K.310.CLAK75
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.1K.310.CLAK75
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FGG.1K.310.CLAK75.pdf
  • Pranešimas
FGG.1K.310.CLAK75 specifikacijos
Dalies numeris FGG.1K.310.CLAK75 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5644 pcs Duomenų lapas FGG.1K.310.CLAK75.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 310 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 10
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 2.5A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome