FGG.1K.306.CYCC55Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.1K.306.CYCC55Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.1K.306.CYCC55Z.pdf
  • Pranešimas
FGG.1K.306.CYCC55Z specifikacijos
Dalies numeris FGG.1K.306.CYCC55Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4683 pcs Duomenų lapas FGG.1K.306.CYCC55Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 306 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 6
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome