FGG.1K.304.KLCC35Y
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.1K.304.KLCC35Y
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.1K.304.KLCC35Y.pdf
  • Pranešimas
FGG.1K.304.KLCC35Y specifikacijos
Dalies numeris FGG.1K.304.KLCC35Y Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4662 pcs Duomenų lapas FGG.1K.304.KLCC35Y.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 304 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Black Chrome Serija 1K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 4
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 10A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Black Chrome