FGG.1K.303.CYCC45Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.1K.303.CYCC45Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.1K.303.CYCC45Z.pdf
  • Pranešimas
FGG.1K.303.CYCC45Z specifikacijos
Dalies numeris FGG.1K.303.CYCC45Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4365 pcs Duomenų lapas FGG.1K.303.CYCC45Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 303 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 3
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 12A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome