FGG.1K.302.CYCC65Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.1K.302.CYCC65Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN INLINE PLUG
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
FGG.1K.302.CYCC65Z specifikacijos
Dalies numeris FGG.1K.302.CYCC65Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN INLINE PLUG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5848 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 302 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 2
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Dabartinis įvertinimas 15A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FGG.1K.303.CLAC25
FGG.1K.303.CLAC25
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Sandelyje: 4601 pcs
parsisiųsti: FGG.1K.303.CLAC25.pdf
RFQ
FGG.1K.303.CLAC30
FGG.1K.303.CLAC30
Gamintojai: LEMO