FGG.1B.731.CJAD42
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.1B.731.CJAD42
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FGG.1B.731.CJAD42.pdf
  • Pranešimas
FGG.1B.731.CJAD42 specifikacijos
Dalies numeris FGG.1B.731.CJAD42 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5863 pcs Duomenų lapas FGG.1B.731.CJAD42.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 731 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 3
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 12A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome