FGG.1B.310.CYCM31Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.1B.310.CYCM31Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.1B.310.CYCM31Z.pdf
  • Pranešimas
FGG.1B.310.CYCM31Z specifikacijos
Dalies numeris FGG.1B.310.CYCM31Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5856 pcs Duomenų lapas FGG.1B.310.CYCM31Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 310 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 10
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 2.5A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.106" ~ 0.122" (2.70mm ~ 3.10mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome