FGG.1B.308.CYCM31
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.1B.308.CYCM31
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.1B.308.CYCM31.pdf
  • Pranešimas
FGG.1B.308.CYCM31 specifikacijos
Dalies numeris FGG.1B.308.CYCM31 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4327 pcs Duomenų lapas FGG.1B.308.CYCM31.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 308 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 8
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 5A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.106" ~ 0.122" (2.70mm ~ 3.10mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FGG.1B.308.CYCD62
FGG.1B.308.CYCD62
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN INLINE PLUG 8PIN CRIMP
Sandelyje: 1907 pcs
parsisiųsti: FGG.1B.308.CYCD62.pdf
RFQ
FGG.1B.308.CYCM31Z
FGG.1B.308.CYCM31Z
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP