FGG.1B.307.CYCM27
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.1B.307.CYCM27
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.1B.307.CYCM27.pdf
  • Pranešimas
FGG.1B.307.CYCM27 specifikacijos
Dalies numeris FGG.1B.307.CYCM27 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4404 pcs Duomenų lapas FGG.1B.307.CYCM27.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 307 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 7
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.087" ~ 0.106" (2.20mm ~ 2.70mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome