FGG.1B.306.CYCM31Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGG.1B.306.CYCM31Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGG.1B.306.CYCM31Z.pdf
  • Pranešimas
FGG.1B.306.CYCM31Z specifikacijos
Dalies numeris FGG.1B.306.CYCM31Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4647 pcs Duomenų lapas FGG.1B.306.CYCM31Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 306 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 6
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.106" ~ 0.122" (2.70mm ~ 3.10mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FGG.1B.306.CYCM31
FGG.1B.306.CYCM31
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP