FGB.2B.304.CLAD99
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGB.2B.304.CLAD99
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FGB.2B.304.CLAD99.pdf
  • Pranešimas
FGB.2B.304.CLAD99 specifikacijos
Dalies numeris FGB.2B.304.CLAD99 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5919 pcs Duomenų lapas FGB.2B.304.CLAD99.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 304 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija B
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 4
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 15A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome