FGA.3K.330.CYCK15Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FGA.3K.330.CYCK15Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FGA.3K.330.CYCK15Z.pdf
  • Pranešimas
FGA.3K.330.CYCK15Z specifikacijos
Dalies numeris FGA.3K.330.CYCK15Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4997 pcs Duomenų lapas FGA.3K.330.CYCK15Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 330 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3K
Pakuotė Bulk Orientacija A
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 30
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 3.5A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.555" ~ 0.591" (14.10mm ~ 15.00mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome