FFG.3B.330.CYCD92Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FFG.3B.330.CYCD92Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FFG.3B.330.CYCD92Z.pdf
  • Pranešimas
FFG.3B.330.CYCD92Z specifikacijos
Dalies numeris FFG.3B.330.CYCD92Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5379 pcs Duomenų lapas FFG.3B.330.CYCD92Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 330 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 30
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 3.5A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome