FFG.0B.305.CYCD52Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FFG.0B.305.CYCD52Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FFG.0B.305.CYCD52Z.pdf
  • Pranešimas
FFG.0B.305.CYCD52Z specifikacijos
Dalies numeris FFG.0B.305.CYCD52Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5626 pcs Duomenų lapas FFG.0B.305.CYCD52Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 305 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 0B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 5
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 6.5A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FFG.0B.306.CLAD56
FFG.0B.306.CLAD56
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Sandelyje: 6042 pcs
parsisiųsti: FFG.0B.306.CLAD56.pdf
RFQ
FFG.0B.305.CYCD52
FFG.0B.305.CYCD52
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP