FFA.1S.303.CLAL52
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FFA.1S.303.CLAL52
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FFA.1S.303.CLAL52.pdf
  • Pranešimas
FFA.1S.303.CLAL52 specifikacijos
Dalies numeris FFA.1S.303.CLAL52 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5785 pcs Duomenų lapas FFA.1S.303.CLAL52.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 303 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1S
Pakuotė Bulk Orientacija Keyed
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 3
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 10A
Kontaktinė medžiaga Brass, Bronze Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets and Male Pins
Spalva Silver Kabelių atidarymas 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)