FFA.1S.302.CLAC22
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FFA.1S.302.CLAC22
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FFA.1S.302.CLAC22.pdf
  • Pranešimas
FFA.1S.302.CLAC22 specifikacijos
Dalies numeris FFA.1S.302.CLAC22 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5698 pcs Duomenų lapas FFA.1S.302.CLAC22.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 302 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1S
Pakuotė Bulk Orientacija Keyed
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 2
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 15A Kontaktinė medžiaga Brass, Bronze
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Female Sockets and Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.055" ~ 0.087" (1.40mm ~ 2.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome