FFA.1E.306.CLAC55Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FFA.1E.306.CLAC55Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FFA.1E.306.CLAC55Z.pdf
  • Pranešimas
FFA.1E.306.CLAC55Z specifikacijos
Dalies numeris FFA.1E.306.CLAC55Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4587 pcs Duomenų lapas FFA.1E.306.CLAC55Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 306 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1E
Pakuotė Bulk Orientacija Keyed
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 6
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Brass, Bronze
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Female Sockets and Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FFA.1E.306.CLAC60
FFA.1E.306.CLAC60
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP
Sandelyje: 5585 pcs
parsisiųsti: FFA.1E.306.CLAC60.pdf
RFQ
FFA.1E.306.CLAC55
FFA.1E.306.CLAC55
Gamintojai: LEMO