FFA.1E.250.CTAC50Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FFA.1E.250.CTAC50Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN COAX PLUG STR 50 OHM SOLDER
Duomenų lapai: 1.FFA.1E.250.CTAC50Z.pdf2.FFA.1E.250.CTAC50Z.pdf
  • Pranešimas
FFA.1E.250.CTAC50Z specifikacijos
Dalies numeris FFA.1E.250.CTAC50Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN COAX PLUG STR 50 OHM SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4411 pcs Duomenų lapas 1.FFA.1E.250.CTAC50Z.pdf2.FFA.1E.250.CTAC50Z.pdf
"Shield" nutraukimas Clamp Serija 1E
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Poros skaičius 1 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Poravimosi ciklas 1000
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Apsauga nuo įsilaužimo IP68 - Dust Tight, Waterproof Apima -
Varža 50 Ohm Būsto spalva Silver
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Dielektrinė medžiaga Polytetrafluoroethylene (PTFE) Išsamus aprašymas Coaxial Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder
Susisiekimo nutraukimas Solder Jungties tipas Plug, Male Pin
Jungties stilius Coaxial Centro kontaktinis dengimas Gold
Centro kontaktinė medžiaga Brass Kabelinė grupė RG-122, 174, 174A, 178B, 188A, 196A, 316B