FFA.1E.120.CTAC55Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FFA.1E.120.CTAC55Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FFA.1E.120.CTAC55Z.pdf
  • Pranešimas
FFA.1E.120.CTAC55Z specifikacijos
Dalies numeris FFA.1E.120.CTAC55Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3989 pcs Duomenų lapas FFA.1E.120.CTAC55Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 120 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1E
Pakuotė Bulk Orientacija Keyed
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 1
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 1 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 18A Kontaktinė medžiaga Brass
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome