FFA.0S.304.CYCK52Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FFA.0S.304.CYCK52Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN CIRC PLUG 4POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: FFA.0S.304.CYCK52Z.pdf
  • Pranešimas
FFA.0S.304.CYCK52Z specifikacijos
Dalies numeris FFA.0S.304.CYCK52Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN CIRC PLUG 4POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4239 pcs Duomenų lapas FFA.0S.304.CYCK52Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 304 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 0S
Pakuotė Bulk Orientacija Keyed
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 4
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Brass, Bronze
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Female Sockets and Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome