FFA.0S.303.CLAK47
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FFA.0S.303.CLAK47
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FFA.0S.303.CLAK47.pdf
  • Pranešimas
FFA.0S.303.CLAK47 specifikacijos
Dalies numeris FFA.0S.303.CLAK47 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5049 pcs Duomenų lapas FFA.0S.303.CLAK47.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 303 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 0S
Pakuotė Bulk Orientacija Keyed
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 3
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Brass, Bronze
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Female Sockets and Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.185" (4.70mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome