FFA.0S.302.BLAC42Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FFA.0S.302.BLAC42Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: FFA.0S.302.BLAC42Z.pdf
  • Pranešimas
FFA.0S.302.BLAC42Z specifikacijos
Dalies numeris FFA.0S.302.BLAC42Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4631 pcs Duomenų lapas FFA.0S.302.BLAC42Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 302 "Shell" medžiaga Polyoxymethylene (POM), Acetal
"Shell Finish" - Serija 0S
Pakuotė Bulk Orientacija Keyed
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 2
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 10A Kontaktinė medžiaga Brass, Bronze
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Plug, Female Sockets and Male Pins Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Polyoxymethylene (POM), Acetal